Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

Metandienon (Dianabol) There are 18 products.

Methandrostenolone har länge varit en favorit för styrka idrottsmän och kroppsbyggare , med det uttryckliga syftet med det är att skapa är för användning av idrottsmän. Det var föreningens förmåga att främja drastiska proteinsyntesen, stimulera styrka i en direkt och snabbverkande sätt, och dess förmåga att förbättra glykogenolys som gjorde det ...

Methandrostenolone har länge varit en favorit för styrka idrottsmän och kroppsbyggare , med det uttryckliga syftet med det är att skapa är för användning av idrottsmän. Det var föreningens förmåga att främja drastiska proteinsyntesen, stimulera styrka i en direkt och snabbverkande sätt, och dess förmåga att förbättra glykogenolys som gjorde det så populär, och varför det är popularitet är fortsatt hög i dag. På grund av den aktiva liv, som är tre till åtta timmar, bör multipla doser under dagen av methandrostenolone utnyttjas. Det är bäst att hålla bloodlevels så jämnt som möjligt, därför att dela doser under dagen vid jämna belopp krävs.

More »
Showing 1 - 18 of 18 items
Showing 1 - 18 of 18 items
Product successfully added to the product comparison!